STOLARZ - ZAKŁAD STOLARSKI

Nasz zakład stolarski tworzy najwyższej jakości meble kuchenne, łazienkowe oraz szafy i garderoby. Każdy mebel może być wykonany według Twojego pomysłu lub naszego projektu.

Zakład stolarski

Jeśli kupują Państwo mieszkanie lub dom to zamiast kupować gotowe meble ze sklepu, warto skorzystać z usług profesjonalnego zakładu stolarskiego. Stolarz w nich pracujący wykona dla Państwa meble odpowiednie do pomieszczenia, w którym mają się znaleźć. Wykorzysta przy tym nowoczesne rozwiązania oraz najwyższej jakości materiały. Nasz zakład stolarskie specjalizuje się w wykonywaniu:

- mebli kuchennych,
- mebli łazienkowych, wodoodpornych,
- szaf i garderob.

Meblami wykonanymi w naszym zakładzie stolarskim będą mogli Państwo cieszyć się przez długie lata. Działamy przede wszystkim na terenie Łodzi i Zgierza.

Stolarz - jak pracuje?

Jeśli zdecydują się Państwo zamówić meble w naszym zakładzie stolarskim, to w pierwszej kolejności przyjeżdżamy do Państwa, dokonujemy pomiarów, a następnie wykonujemy projekt graficzny. Możemy również wykorzystać Państwa projekt kuchni. Po wykonaniu ich, przyjeżdżamy do Państwa i je montujemy w pomieszczeniach.

Meble na wymiar, które może dla Ciebie wykonać nasz zakład stolarski

meble kuchenne na wymiar
TWOJE WYMARZONE MEBLE

Skontaktuj się z nami

Tworzymy meble i zabudowy z najwyższą starannością, wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej.

Chętnie pomożemy w realizacji Twoich wymarzonych mebli.