TWORZYMY Z PASJĄ

Tworzymy niepowtarzalne meble na wymiar już od 2009

Indywidualne podejście

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać  jego wymaganiom.

Jakość wykonania

Wszystkie nasze meble przechodzą szczegółową kontrolę tak, aby nasi klienci otrzymali towar pozbawiony jakichkolwiek wad i braków

trochę_o_nas
KIM JESTEŚMY

Trochę o nas

Firma INDIGOMEBLE to stolarz, który od wielu lat specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych i nie tylko. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać wszystkim jego wymaganiom.

Tworzymy niepowtarzalne meble na wymiar już od 2009, dostarczając swoje produkty na terenie całego województwa łódzkiego i nie tylko.

Tworzymy meble i zabudowy z najwyższą starannością, wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej. Dysponujemy własnym zapleczem stolarskim co pozwala szybko i efektywnie wprowadzać modyfikacje do naszych realizacji a także sprostać najbardziej wymagającym projektom. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, renomowanych firm takich  jak Blum, Hettich czy Sevroll. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, uwzględniając potrzeby danego projektu. Każdą realizację opieramy na dokładnych konsultacjach z klientem.

Chętnie pomożemy w realizacji Twojej wymarzonej kuchni