MEBLE ŁAZIENKOWE, WODOODPORNE NA WYMIAR

Tworzymy wodoodporne meble łazienkowe, według Twojego pomysłu lub naszego projektu. Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały!

Meble do łazienki na wymiar

Nowe mieszkanie lub dom wiąże się z zakupem nowych mebli. Warto wtedy przemyśleć kupno mebli łazienkowych na wymiar, które będą odpowiednio dostosowane do pomieszczenia. Takie meble będą wykonane z lepszych materiałów niż te, które dostępne są w sklepach oraz supermarketach. Przy zakupie szafek do łazienki warto wtedy poprosić o wykonanie pod wymiar mebli wodoodpornych. Dzięki temu będą mieli Państwo gwarancję, że te meble łazienkowe wytrzymają przez długie lata.

Meble do wodoodporne na wymiar - jak pracujemy?

Jeśli zdecydują się Państwo  kupić meble łazienkowe u naszego stolarza to zanim otrzymają Państwo gotowe meble, pierwszym krokiem jest spotkanie z Państwem, dokonanie pomiarów pomiarów i wykonanie projektu graficzny. Możemy również wykorzystać Państwa projekt mebli łazienkowych. Po akceptacji projektu, zabieramy się za wykonanie, a następnie przyjeżdżamy do Państwa i montujemy je. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi realizacjami.

W naszej ofercie znajdują się również szafy i garderoby oraz meble kuchenne.

TWOJA WYMARZONA ŁAZIENKA

Skontaktuj się z nami

Tworzymy meble i zabudowy z najwyższą starannością, wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej.

Chętnie pomożemy w realizacji Twojej wymarzonej łazienki.